2018. december 11. kedd
Árpád

„Az a közösség képes nagy tettekre, kivételes időkben különleges cselekedetekre, ahol a jó ügyek mindig megtalálják a maguk jó embereit, ahol a vágyak nem maradnak mindig vágyak, mert vannak, akik merik vállalni azok valóra váltását.”
( László Vilmos Csongor)

Kedves Olvasó!

Szeretettel köszöntöm tagintézményünk honlapján. Olyan közérdekű, hasznos információkkal ismerkedhet meg, amelyek segítségével betekintést nyerhet iskolánk életébe. Megmutatjuk, milyen képzéseket folytatunk, milyen lehetőségek közül választhatnak a hozzánk érkező tanulók. A színes diákélet apró mozzanatait is felvillantjuk.
2015. július 1-je óta a Berettyóújfalui Szakképzés Centrum tagintézményeként működünk, de megtarthattuk képzési típusainkat: gimnázium, szakgimnázium és szakközépiskola. Arculatunk megőrzése fontos cél maradt a fenntartóváltást követően is. A járásszékhelyként is funkcionáló város egyetlen középiskolájaként 41 településről tudunk tanulókat beiskolázni. Elkötelezettek vagyunk a korszerű, versenyképes tudást biztosító iskolai szellem erősítésében. Arra törekszünk, hogy diákjaink továbbtanulóként, illetve a munka világába  kikerülve is meg tudják állni helyüket. Hiszünk a közösségi összefogás és összetartozás erejében.

„ A gyermek a legtökéletesebb teremtmény, mert egyedül ő tudja megalkotni saját egyéniségét. A gyermek lelke lágy viaszhoz vagy fehér papírhoz hasonló, ahová magának a gyermeknek kell belevésni a képzeteket.”
 / Maria Montessori/

Petőné Papp Margit
tagintézmény-vezető

Elkészült iskolánkat bemutató film.

2018. november 20-21-én tartottuk hagyományos Nyitott Kapuk Napja programunkat, melyen az érdeklődők megismerkedhettek iskolánk képzési kínálatával.
Az őszi szünet előtt pár nappal minden évben a borzongásé, a vérfagyasztó jelmezeké és a zavarba ejtő angol nyelvű kérdéseké az egyik délután a Karacs aulájában a Halloween jegyében.
Iskolánk 2018. március 7-én Regisztrált Tehetségpontból Akkreditált Kiváló Tehetségponttá vált.
2018. október 02-án az Országos Haditorna Verseny megyei döntőjén vettünk részt, Debrecenben. Iskolánkat kettő csapat képviselte.
A tíz évfolyamra épülő nappali, illetve esti képzésekhez kapcsolódó jelentkezési lapot megtalálják a mellékletben. Kizárólag ezen a lapon beadott jelentkezést van módunkban elfogadni!