2018. augusztus 21. kedd

Adószám:18567991-1-09
Bankszámlaszám: 11738053-20035310-00000000
Az Alapítvány célja:

• az iskola tárgyi, technikai felszereltségének javítása
  • a kiemelkedő teljesítmény nyújtó, de valamilyen oknál fogva hátrányos helyzetű tanulók elimerése (tárgyjutalom formájában)
  • a tanulók művészeti, kultúrális tevékenységének támogatása (színházlátogatás, művészeti körök, stb. támogatása)
  • a szociálisan hátrányos helyzetű tanulók támogatása (főiskolai, egyetemi előkészítők, nyelvizsára felkészítés támogatása)
  • az iskola azon tanulóinak, csoportjainak, közösségeinek támogatása, akik (amelyek) az iskoláért, a városunkért, magyar hazánk épüléséért vállalt feladatukat kiemelkedően végzik.

2016-os évben támogattuk a tavaszi tanulmányi versenyeket, a ballagó diákok költségeit, a gólyatábor szervezését, a szalagtűző rendezvényt.

Karácsony alkalmából néhány rászoruló tanulónak, akik munkájukkal, magatartásukkal rászolgáltak, segítséget nyújtottunk.