Berettyóújfalui Szakképzési Centrum Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
4150 Püspökladány, Gagarin u. 2.
Tel.: 54/451-102; OM azonosító: 203030; Telephely kód: 031
E-mail: iskola@kfg.sulinet.hu
A hét
2018. december 11. kedd
Árpád
Osztály Osztályfőnök

Gimnázium

9.a Tódor Györgyné
(emelt angol+ belügyi rendészeti)
9.b Telegdi Károly
(emelt matek + ált.gimnázium)
10.a Faragóné Kiss Ágnes
10.b Kárainé Mosolygó Judit
(emelt matek + emelt angol)
10.c Máté Erzsébet
(ált.gimnázium + belügyi rendészeti)
11.a Lőrincz Klára
11.b Kiss János
(emelt matek + ált.gimnázium)
11.c Kertész Ibolya
(emelt angol + belügyi rendészeti)
12.b Lajtosné Buzási Márta
(emelt matek + ált.gimnázium)
12.c Nemesné Nagy Erika Eszter
(emelt angol + ált.gimnázium)
12.d Papp Anikó
(belügyi rendészeti)

Szakgimnázium (új) / Szakközépiskola

9/AJKP Nagyné Karacs Judit
(Arany János Kollégiumi Program)
9.c Gali Zoltán
(informatika+ szociális) szakgimnázium
10.d Kissné Bogár Ildikó
(informatika) szakgimnázium
10.e Kerékgyártó Éva
(szociális) szakgimnázium
11.d Ulveczki Annamária
(informatika + közlekedés gépész) szakgimnázium
12.e Röfler János
(szociális+ informatika) szkp
12.f Balogh Edit
(informatika + gépész) szkp
 14.a Bankus Ella
(informatikai rendszergazda + kisgyermekgondozó) 2 év szakgimnázium

Szakközépiskola (új) / Szakiskola

9.D   Ráczné Lévai Éva
(+ épület és szerkezetlakatos) 3 év szkp
9.E Hubay Tímea
(asztalos + kőműves) 3 év szkp
9.F Török Ildikó
(eladó+  és ápoló) 3 év szkp
10.F   Háriné Tamás Zsuzsanna
(eladó + szociális gondozó és ápoló) 3 év szkp
10.G Kovácsné Baranyai Katalin
(festő, mázoló, tapétázó+ asztalos) 3 év szkp
10.H Rácz Imre Csaba
(gépi forgácsoló + épület és szerkezetlakatos) 3 év szkp
11.E    Bugán Imre
(asztalos + szociális gondozó és ápoló) 3 év szkp
11.F Szabó Gabriella
(festő + kőműves) 3 év szkp
11.G Biró László
(gépi forgácsoló + épület és szerkezetlakatos) 3 év szkp
11.H Dancsi Éva
(eladó) 3 év szkp

Felnőttoktatás / Esti tagozat

Ksz/11.KFE keresztféléves Fazekas Sándor
(épület- és szerkezetlakatos) 2 év szkp
Ksz/12.E Dancsi Éva
(asztalos + szociális gondozó és ápoló) 2 év szkp
13.Sz/E Szabóné Nagy Ildikó
(szakmunkások érettségi felkészítője) 2 év szkp
 Gimnáziumi képzés  
osztály osztályfőnök létszám  
9.a Palyáné Berki Éva 16 emelt óraszámú matematika és emelt óraszámú angol nyelvi hatosztályos gimnáziumi képzés
9.b Kárainé Mosolygó Judit 29 emelt óraszámú matematika és emelt óraszámú angol nyelvi gimnáziumi képzés
9.c Máté Erzsébet 30 belügyi rendészeti fakultációs és általános tantervű gimnáziumi képzés
10.a Lőrincz Klára 19 emelt óraszámú matematika és általános tantervű hatosztályos gimnáziumi képzés
10.b Kiss János 32 emelt óraszámú matematika és általános tantervű gimnáziumi képzés
10.c Kertész Ibolya 21 belügyi rendészeti fakultációs és emelt óraszámú angol nyelvi gimnáziumi képzés
11.b Lajtosné Buzási Márta 22 emelt óraszámú matematika és általános tantervű gimnáziumi képzés
11.c Nemesné Nagy Erika 25 emelt óraszámú angol nyelvi és általános tantervű gimnáziumi képzés
11.d Papp Anikó 17 belügyi rendészeti fakultációs gimnáziumi képzés
12.a Pierog Istvánné 23 emelt óraszámú matematika és általános tantervű hatosztályos gimnáziumi képzés
12.b Faragóné Kiss Ágnes  29 emelt óraszámú matematika és emelt óraszámú angol nyelvi gimnáziumi képzés
12.c Telegdi Károly 25 belügyi rendészeti fakultációs és általános tantervű gimnáziumi képzés
 Szakgimnáziumi képzés  
9.d Kissné Bogár Ildikó 24 informatika ágazat
9.e Kerékgyártó Éva 25 szociális ágazat
9/AJKP Tóthné Duró Márta 20 Arany János Kollégiumi Program, közlekedésgépész irányultság
10.d Ulveczki Annamária 29 informatika és közlekedésgépész ágazat
11.e Röfler János  12 szociális és informatika ágazat
11.f Balogh Edit 11 ipari gépész és informatika ágazat
12.d Gali Zoltán 17 informatika és környezetvédelem-vízgazdálkodás ágazat
12.e Dan Mária 22 szociális és ipari gépész ágazat
13.a Bankus Ella 25 kisgyermek gondozó, -nevelő; informatikai rendszergazda
13.b Tóth Lajos 12 mezőgazdasági gépész; kisgyermek gondozó, -nevelő
14.a Csendes Julianna 23 kisgyermek gondozó, -nevelő; autószerelő
 Szakközépiskolai nappali képzés  
9.F Háriné Tamás Zsuzsanna 31 eladó; szociális gondozó és ápoló
9.G Kovácsné Baranyai Katalin 29 festő, mázoló, tapétázó; asztalos
9.H Moldoványi Péter 29 gépiforgácsoló; épület- és szerkezetlakatos
10.E Bugán Imre 17 asztalos; szociális gondozó és ápoló
10.F Szabó Lajos 17 festő, mázoló és tapétázó; kőműves és hidegburkoló
10.G Biró László 18 gépiforgácsoló; épület- és szerkezetlakatos
10.H Dancsi Éva 19 eladó
11.G Török Ildikó 11 ipari gépész; szociális gondozó és ápoló
11.H Szabó Gabriella 10 festő, mázoló, tapétázó; kőműves és hidegburkoló
11.I Hubay Tímea 12 asztalos; épület- és szerkezetlakatos
11.J Ráczné Lévai Éva 12 eladó
Ksz/12 Schubert László 15 gépiforgácsoló; épület- és szerkezetlakatos
Nappali rendszerű felnőttoktatás
13.Sz Tóthné Egri Erzsébet 12 szakmunkások érettségi felkészítője
Felnőttoktatás, esti tagozat
Ksz/11.E Dancsi Éva 26 szociális gondozó és ápoló; asztalos
12.Sz/E Szabóné Nagy Ildikó 32 szakmunkások érettségi felkészítője