2018. december 11. kedd
Árpád

A rendezvény meghívóját és részletes programját megtalálják a mellékletben.

A katonaság, a tűzoltóság, a rendőrség és általában a rendészeti szakmák mindig nagy népszerűségnek örvendtek a fiúk körében, ám manapság egyre több lány is kipróbálja állóképességét, erejét, kitartását ezeken a területeken.

Hagyományainkhoz híven, iskolánk tanulói megkoszorúzták a városi emlékművet, valamint a városi Művelődési ház színháztermében megtekintették a 10.b osztály által készített ünnepi műsort.

2018.05.25-én tartottuk első családi napunkat.

2018. november 14-én megrendezésre kerül az Európia Szakképzési Hét keretén belül Hajdúszoboszlón, a BSzC Bocskai István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájában (Hajdúszoboszló, Rákóczi u. 44.) a SzakmaTúra- Centrumban a jövőd elnevezésű program. A programra való jelentkezés a https://goo.gl/forms/pkqkZhbfGpMCMZVi2 oldalon lehetséges.

2018.05.25-én tehetségnapot tartottunk iskolánkban.

2018. november 10-én tartjuk Szalagtűző ünnepségünket.

A részletekről hamarosan olvashatnak honlapunkon.