Berettyóújfalui Szakképzési Centrum Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
4150 Püspökladány, Gagarin u. 2.
Tel.: 54/451-102; OM azonosító: 203030; Telephely kód: 031
E-mail: iskola@kfg.sulinet.hu
B hét
2018. június 21. csütörtök
Alajos, Leila, Alojzia
tanuló  felkészítő neve verseny 
neve osztálya ágazat/
szakmacsoport
megnevezése időpontja helyszíne típusa
(pl. szakmai, tanulmányi, stb.)
szintje
(pl.országos)
elért eredmény
Tomka Boáz 10.a   Dr. Tomka János szülő kerékpárverseny 133 km 2017.09.12 Hartberg Radmarathon sport felnőtt mezőny 3.
Tomka Joel 12.b   Dr. Tomka János szülő kerékpárverseny 67 km 2017.09.12 Hartberg Radmarathon sport felnőtt mezőny 1.
Tomka Boáz 10.a   Dr. Tomka János szülő kis Tout de France 2017.09.12 Autsztria sport nemzetközi 37.
Tomka Boáz 10.a   Dr. Tomka János szülő Magyarország Kritérium Országos Bajnoksága 2017.09.10 Ajka sport kritérium verseny 2.
Szilágyi Viktória 10.c   Girdán Miklós WFC NK1-light 2017.09.23 Baja sport országos  1.
Karacs 1  csapata: Kiss Péter ,Máté Norbert , Mohácsi Árpád, Szabó László, 12.c   Szabó László, Kiss Szilvia Országos Haditorna verseny 2017.10.10 Debrecen sport megyei 2.
Karacs 2 csapata: Borbás Anikó (11.d) Bagi László Csaba (11.d) Kenéz Bence (11.d) Boruzs Barnabás (12.c)     Szabó László, Kiss Szilvia Országos Haditorna verseny 2017.10.10 Debrecen sport megyei 6.
Tomka Boáz 10.a   Dr. Tomka János szülő Idényzáró kerékpáros ranglista, Magyar Kupa futam 2017.10.7-8. Debrecen-Nagyhegyes sport korosztályában 1
Tomka Boáz 10.a   Dr. Tomka János szülő OB verseny 2017.10.21 Orfű (Pécs) sport országos 3.
Kiss Anna, Pál Rella, Szilágyi Adrienn 10.a   Nemesné Nagy Erika VIII. Lázár Ervin Országos Anyanyelvi Verseny 2017.10.24 _ tanulmányi online 2.
Budai Csilla, Erdei Anita, Szabó Nikolett,Szőke Nolmi 11.c   Nemesné Nagy Erika VIII. Lázár Ervin Országos Anyanyelvi Verseny 2017.10.24 _ tanulmányi online 3.
Székely Péter Gergely 10.a   Andrási Zoltán Debreceni Forradalmi Asztalitenisz Emlékverseny 2017.10.22 Debrecen sport Tiszántúli Regionális 2. 
Szabó Krisztina Henrietta 9.b   Andrási Zoltán Debreceni Forradalmi Asztalitenisz Emlékverseny 2017.10.22 Debrecen sport Tiszántúli Regionális lány egyéni:1. 
Szabó Krisztina Henrietta 9.b   Andrási Zoltán Debreceni Forradalmi Asztalitenisz Emlékverseny 2017.10.22 Debrecen sport Tiszántúli Regionális fiú egyéni: 1.
Szabó Krisztina Henrietta 9.b   Andrási Zoltán Debreceni Forradalmi Asztalitenisz Emlékverseny 2017.10.22 Debrecen sport Tiszántúli Regionális felnőtt páros: 2
Szabó Krisztina Henrietta 9.b   Andrási Zoltán Debreceni Forradalmi Asztalitenisz Emlékverseny 2017.10.22 Debrecen sport Tiszántúli Regionális felnőtt egyéni:3. 
Szabó Krisztina Henrietta 9.b   Andrási Zoltán Szent Péter Emlékverseny 2017.10.29 Karcag sport Regionális női egyéni:1.
Szabó Krisztina Henrietta 9.b   Andrási Zoltán Szent Péter Emlékverseny 2017.10.29 Karcag sport Regionális férfi egyéni: 1. 
Szabó Krisztina Henrietta 9.b   Andrási Zoltán Szent Péter Emlékverseny 2017.10.29 Karcag sport Regionális női páros: 1.
Szabó Krisztina Henrietta 9.b   Andrási Zoltán Szent Péter Emlékverseny 2017.10.29 Karcag sport Regionális férfi páros: 1
Szabó Krisztina Henrietta 9.b   Andrási Zoltán Szent Péter Emlékverseny 2017.10.29 Karcag sport Regionális vegyes páros:1
Berecz Dénes 11.b, Boruzs Barnabás 12.c,Faragó Sándor 12.b, Keserű Kornél 9.b, Keserű Róbert.a, Keserű Zsolt 11.b, Kiss Péter 12.c, Máté Norbert 12.c, Nagy Zsolt 11.c, Pánti Bálint 10.b, Sárándi Márton 10.b, Szabó Dániel 12.d.     Kóti Győző, Koncz Tibor "A" kategóriás kézilabda 2017.11.07 Balmazújváros sport megyei 2.
Balogh Ádám 11.b ,Bíró Zsanett 10.b, Drágos Alexandra 9.a, Elek Ágnes 10.c, Ferenczik Anna 10.c, Fodor Nóra 11.b, Fórián Lilla 10.c,Guba Nikolett 11.b, Hegedűs Brigitta 11.b
Hegedűs Márton 10.b, Iklódi Sára 9.a, Keserű Zsolt 11.b,Kolozsi Bianka 10.a, Kurucz Péter 11.d,  Marton Bettina Lilla 10.a,  Máté Erika Tünde 11.b., Mező Anikó 9.a,  Nádházi Bence Tibor 10.b,  Nádházi Gergő 9.a,  Nagy Dorina 10.b,  Nagy Henriett 10.b,  Nagy Kíra 10.c, Pálfi Zoltán 10.a,  Rák András 11.b, Sas Ágnes 11.c,  Sós Anita 12.b, Takács Ramóna 9.a
Tőke Vivien Réka 11.b, Varga Enikő 9.a, Varga Vivien 10.b 
    Dombi Géza Zsigmond XII. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat 2017.11.07 Hajdúszoboszló képzőművészet országos alkotóközösség díjazásban részesülrek
Hegedűs Márton 10.b, Iklódi Sára 9.a, Keserű Zsolt 11.b,Kolozsi Bianka 10.a, Kurucz Péter 11.d,  Marton Bettina Lilla 10.a,  Máté Erika Tünde 11.b., Mező Anikó 9.a,  Nádházi Bence Tibor 10.b,  Nádházi Gergő 9.a,  Nagy Dorina 10.b,  Nagy Henriett 10.b,  Nagy Kíra 10.c, Pálfi Zoltán 10.a,  Rák András 11.b, Sas Ágnes 11.c,  Sós Anita 12.b, Takács Ramóna 9.a 10.a   Nemesné Nagy Erika VIII. Lázár Ervin Országos Anyanyelvi Verseny 2017.11.10 Szekszárd tanulmányi országos 3.
Tőke Vivien Réka 11.b, Varga Enikő 9.a, Varga Vivien 10.b  11.c   Nemesné Nagy Erika VIII. Lázár Ervin Országos Anyanyelvi Verseny 2017.11.10 Szekszárd tanulmányi országos 6.
Szabó Krisztina Henrietta 9.b   Andrási Zoltán Megyei Diákolimpia 2017.11.19 Debrecen sport megyei 1.
Székely Péter Gergely 10.a   Andrási Zoltán Megyei Diákolimpia 2017.11.19 Debrecen sport megyei 2.
Kiss Anna  10.a   Nemesné Nagy Erika "TEÉRTED!  TE ÉRTED?" 2017.11.29 Püspökladány I. Karacsos Szövegértési Verseny Centrum 4.
Nagy Henreitt 10.b   Kissné Csőke Katalin "TEÉRTED!  TE ÉRTED?" 2017.11.29 Püspökladány I. Karacsos Szövegértési Verseny Centrum 5.
Berecz Dénes 11.b, Boruzs Barnabás 12.c,Faragó Sándor 12.b, Keserű Kornél 9.b, Keserű Róbert.a, Keserű Zsolt 11.b, Kiss Péter 12.c, Máté Norbert 12.c, Nagy Zsolt 11.c, Pánti Bálint 10.b, Sárándi Márton 10.b, Szabó Dániel 12.d.     Kóti Győző, Koncz Tibor Fiú Kézilabda Diákolimpia 2017.12.12 Nyíregyháza V-VI. korcsoport országos elődöntő 4.
Hári Ágnes, Fodor Dóra, Rácz Nikolett, Zsányi Zsanett 9.b   Kárainé Mosolygó Judit Bólyai Matematika Verseny 2018.01.05 Püspökladány tanulmányi Hunnia észak terület 17.
Borsos Viktor, Imre Dalma, Joó Gergely, Szentpéteri Péter 12.a   Pierog Istvánné Bólyai Matematika Verseny 2018.01.05 Püspökladány tanulmányi Hunnia észak terület 13.
Kárai Brigitta,Pánti Zoltán, Faragó Sándor, Zsikla Dóra  12.b   Faragóné Kiss Ágnes Bólyai Matematika Verseny 2018.01.05 Püspökladány tanulmányi Hunnia észak terület 22.
Nagy Csenge, Szalóczi Edina, Schubert Dániel, Vadász Attila 9.b   Kárainé Mosolygó Judit Bólyai Matematika Verseny 2018.01.05 Püspökladány tanulmányi Hunnia észak terület 101.
Rácz Máté Krisztián, Sallak Barbara Amália, Nagy Ádám Lukács 10.c   Tóthné Egri Erzsébet Bólyai Matematika Verseny 2018.01.05 Püspökladány tanulmányi Hunnia észak terület 74.
Berecz Dénes, Keserű Zsolt, Juhász Dénes, Ordasi Máté 11.b   Lajtosné Buzási Márta Bólyai Matematika Verseny 2018.01.05 Püspökladány tanulmányi Hunnia észak terület 37.
Egri Tímea, OláhEdit, Tóth Ágnes, Rozsnai Fanni 12.b   Faragóné Kiss Ágnes Bólyai Matematika Verseny 2018.01.05 Püspökladány tanulmányi Hunnia észak terület 42.
Kiss Máté, Zsányi Dóra, BiróJudit, Daróczi Petra 12.b   Faragóné Kiss Ágnes Bólyai Matematika Verseny 2018.01.05 Püspökladány tanulmányi Hunnia észak terület 55.
Tomka Boáz 10.a   Dr. Tomka János szülő "Tirpák cross" terepkerékpáros sorozat 3. állomása 2017.12.03 Nyíregyháza sport sorozat 2.
Tomka Boáz 10.a   Dr. Tomka János szülő "Tirpák cross" terepkerékpáros sorozat 4. állomása 2017.12.30 Nyíregyháza sport sorozat 2.
Szabó László 12.c, Borúzs Barnabás 12.c, Pesti Sándor Dániel 11.f, Kiss Máté 12.b, Pánti Zoltán 12.b, Sárándi Márton 10.b, Lakatos Adrián Imre 11.d, Dalmi Dávid 10.b, Rostás Dávid 11.f, Dodó Bence 10.E     Kiss János Centrum Futsal 2018.01.17 Berettyóújfalu sport körzeti 1.
Tomka Boáz 10.a   Dr. Tomka János szülő Tirpákcross - Decathlon kerékpáros terep-versenysorozat 5. (utolsó) állomása 2018.01.28 Nyíregyháza sport sorozat 1.
Tomka Boáz 10.a   Dr. Tomka János szülő Tirpákcross - Decathlon kerékpáros terep-versenysorozat 2018.01.28 Nyíregyháza sport sorozat összetett eredménye 2.
Tomka Joel 12.b   Dr. Tomka János szülő Úszó Diákolimpia (100 m gyors) 2018.02.02 Debrecen sport megyei 1. (bajnoki cím)
Tomka Boáz 10.a   Dr. Tomka János szülő Úszó Diákolimpia (100 m gyors) 2018.02.02 Debrecen sport megyei 6.
Borsos Viktor 12.a, Tomka Boáz 10.a, Tomka Joel 12.a, Vadász Attila 9.b     Dr. Tomka János szülő Úszó Diákolimpia (4x50 m-es gyorsváltó) 2018.02.02 Debrecen sport megyei 3.
Körbei Dóra 9.a   Palyáné Berki Éva Curie Kémia Emlékverseny 2018.02.24 Debrecen tanulmányi levelezős forduló bejutott a területi fordulóba
Papp Ákos Botond 9.a   Palyáné Berki Éva Curie Kémia Emlékverseny 2018.02.24 Debrecen tanulmányi levelezős forduló bejutott a területi fordulóba
Bálint Dávid László 11.I épület- és szerkezetlakatos Rácz Imre Csaba Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2018.01.15 Debrecen szakmai elődöntő, megyei írásbeli versenytevékenység részt vett
Farkas János 11.I épület- és szerkezetlakatos Rácz Imre Csaba Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2018.01.15 Debrecen szakmai elődöntő, megyei írásbeli versenytevékenység részt vett
Oláh Pál 11.I épület- és szerkezetlakatos Rácz Imre Csaba Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2018.01.15 Debrecen szakmai elődöntő, megyei írásbeli versenytevékenység részt vett
Kiss Tamás Ksz/12 épület- és szerkezetlakatos Rácz Imre Csaba Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2018.01.15 Debrecen szakmai elődöntő, megyei írásbeli versenytevékenység 4.
Kovács Martin Ksz/12 épület- és szerkezetlakatos Rácz Imre Csaba Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2018.01.15 Debrecen szakmai elődöntő, megyei írásbeli versenytevékenység részt vett
Köles Gergő Ksz/12 épület- és szerkezetlakatos Rácz Imre Csaba Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2018.01.15 Debrecen szakmai elődöntő, megyei írásbeli versenytevékenység részt vett
Pipó Patrik Ksz/12 épület- és szerkezetlakatos Rácz Imre Csaba Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2018.01.15 Debrecen szakmai elődöntő, megyei írásbeli versenytevékenység 5.
Somogyi Dávid Ksz/12 épület- és szerkezetlakatos Rácz Imre Csaba Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2018.01.15 Debrecen szakmai elődöntő, megyei írásbeli versenytevékenység 2.
Bartha Norbert Ksz/12 gépi forgácsoló Biró László Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2018.01.15 Debrecen szakmai elődöntő, megyei írásbeli versenytevékenység részt vett
Kovács Gergő Ksz/12 gépi forgácsoló Biró László Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2018.01.15 Debrecen szakmai elődöntő, megyei írásbeli versenytevékenység részt vett
Kovács József Miklós Ksz/12 gépi forgácsoló Biró László Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2018.01.15 Debrecen szakmai elődöntő, megyei írásbeli versenytevékenység 1.
Bernáth László 11.G ipari gépész Moldoványi Péter és Somogyi Márton Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2018.01.15 Debrecen szakmai elődöntő, megyei írásbeli versenytevékenység részt vett
Pocsai Miklós 11.G ipari gépész Moldoványi Péter és Somogyi Márton Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2018.01.15 Debrecen szakmai elődöntő, megyei írásbeli versenytevékenység részt vett
Balogh Attila 14.a autószerelő Varga Antal és ijf. Rácz Sándor Országos Szakmai Tanulmányi Verseny 2018.01.30 Budapest szakmai elődöntő, írásbeli versenytevékenység részt vett
Balogh Gergő 14.a autószerelő Varga Antal és ijf. Rácz Sándor Országos Szakmai Tanulmányi Verseny 2018.01.30 Budapest szakmai elődöntő, írásbeli versenytevékenység részt vett
Kovács Ferenc 14.a autószerelő Varga Antal és ijf. Rácz Sándor Országos Szakmai Tanulmányi Verseny 2018.01.30 Budapest szakmai elődöntő, írásbeli versenytevékenység részt vett
Rácz Mihály 14.a autószerelő Varga Antal és ijf. Rácz Sándor Országos Szakmai Tanulmányi Verseny 2018.01.30 Budapest szakmai elődöntő, írásbeli versenytevékenység részt vett
Szabó Sándor 14.a autószerelő Varga Antal és ijf. Rácz Sándor Országos Szakmai Tanulmányi Verseny 2018.01.30 Budapest szakmai elődöntő, írásbeli versenytevékenység részt vett
Tóth Bence 14.a autószerelő Varga Antal és ijf. Rácz Sándor Országos Szakmai Tanulmányi Verseny 2018.01.30 Budapest szakmai elődöntő, írásbeli versenytevékenység részt vett
Gyöngyösi Ádám 12.c, Pesti Sándor Dániel 11.f, Makula Róbert 11.f, Balogh Tamás 11.d, Kenéz Bence 11.d     Bugán Imre, Kiss Szilvia, Mandula István "Toldi Kondi" Megyei Erő-állóképesség Verseny  (csapatverseny) 2018.02.23 Debrecen sport megyei 4.
Gyöngyösi Ádám 12.c   Bugán Imre, Kiss Szilvia  "Toldi Kondi" Megyei Erő-állóképesség Verseny (egyéni összetett) 2018.02.23 Debrecen sport megyei 4.
Rácz Vivien Zsuzsa 12.a   Kissné Csőke Katalin "Szép Magyar Beszéd" verseny (gimnáziumi kategória) 2018.02.21-22. Püspökladány tanulmányi iskolai forduló 1.
Tóth Viktória 12.e szociális ágazat Kissné Csőke Katalin "Szép Magyar Beszéd" verseny (szakképző iskola kategória) 2018.02.21-22. Püspökladány tanulmányi iskolai forduló 1.
Rácz Vivien Zsuzsa 12.a   Kissné Csőke Katalin "Szép Magyar Beszéd" verseny (gimnáziumi kategória) 2018.02.28 Püspökladány tanulmányi megyei forduló továbbjutott az országos fordulóba
Tóth Viktória 12.e szociális ágazat Kissné Csőke Katalin "Szép Magyar Beszéd" verseny (szakképző iskola kategória) 2018.02.28 Püspökladány tanulmányi megyei forduló továbbjutott az országos fordulóba
Veres Zsolt Arnold 9.c   Tóthné Duró Márta Országos cigány mesemondó és versmondó verseny 2018.03.02 Hajdúböszörmény tanulmányi országos 2.
Jónás Fruzsina Orsolya 9.c   Tóthné Duró Márta Országos cigány mesemondó és versmondó verseny 2018.03.02 Hajdúböszörmény tanulmányi országos részt vett
Balogh Klaudia 9/AJKP   Tóthné Duró Márta Országos cigány mesemondó és versmondó verseny 2018.03.02 Hajdúböszörmény tanulmányi országos részt vett
Magdics Boglárka 9/AJKP   Tóthné Duró Márta Országos cigány mesemondó és versmondó verseny 2018.03.02 Hajdúböszörmény tanulmányi országos részt vett
Fekete Bence 12.a, Agócs Norbert 12.a, Borsos Viktor 12.a, Török István Márk 12.c     Kiss Szilvia és Szabó László II. Országos Középiskolai Rendészeti Csapatverseny 2018.03.10 Miskolc szakmai régiós válogató 5.
Vadász Attila 9.b   Kárainé Mosolygó Judit Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018.02.16 Püspökladány tanulmányi megyei 45.
Ordasi Máté 11.b   Lajtosné Buzási Márta Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018.02.16 Püspökladány tanulmányi megyei 16.
Faragó Sándor 12.b   Faragóné Kiss Ágnes Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018.02.16 Püspökladány tanulmányi megyei 14.
Pánti Zoltán 12.b   Faragóné Kiss Ágnes Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018.02.16 Püspökladány tanulmányi megyei 16.
Egri Tímea 12.b   Faragóné Kiss Ágnes Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018.02.16 Püspökladány tanulmányi megyei 19.
Varga Veronika 12.a   Pierog Istvánné Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018.02.16 Püspökladány tanulmányi megyei 18.
Imre Dalma 12.a   Pierog Istvánné Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018.02.16 Püspökladány tanulmányi megyei 24.
Oláh Valéria Viktória 12.e szociális ágazat Bankus Ella és Csendes Julianna ÁSZÉV (Ágazat és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi tantárgyak Versenye) 2018.03.06 Püspökladány szakmai területi forduló 3.
Balogh Fruzsina 12.e szociális ágazat Bankus Ella és Csendes Julianna ÁSZÉV (Ágazat és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi tantárgyak Versenye) 2018.03.06 Püspökladány szakmai területi forduló 4.
Tóth Viktória 12.e szociális ágazat Bankus Ella és Csendes Julianna ÁSZÉV (Ágazat és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi tantárgyak Versenye) 2018.03.06 Püspökladány szakmai területi forduló 13.
Nagy Szilvia 12.e szociális ágazat Bankus Ella és Csendes Julianna ÁSZÉV (Ágazat és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi tantárgyak Versenye) 2018.03.06 Püspökladány szakmai területi forduló 28.
Borsos Katalin 12.e szociális ágazat Bankus Ella és Csendes Julianna ÁSZÉV (Ágazat és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi tantárgyak Versenye) 2018.03.06 Püspökladány szakmai területi forduló 33.
Orbán Margit Andrea 12.e szociális ágazat Bankus Ella és Csendes Julianna ÁSZÉV (Ágazat és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi tantárgyak Versenye) 2018.03.06 Püspökladány szakmai területi forduló 34.
Megyeri Vanessza 12.e szociális ágazat Bankus Ella és Csendes Julianna ÁSZÉV (Ágazat és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi tantárgyak Versenye) 2018.03.06 Püspökladány szakmai területi forduló 40.
Filep Erika 12.e szociális ágazat Bankus Ella és Csendes Julianna ÁSZÉV (Ágazat és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi tantárgyak Versenye) 2018.03.06 Püspökladány szakmai területi forduló 47.
Nemes Laura 12.e szociális ágazat Bankus Ella és Csendes Julianna ÁSZÉV (Ágazat és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi tantárgyak Versenye) 2018.03.06 Püspökladány szakmai területi forduló 48.
Daróczi Márió 12.e szociális ágazat Bankus Ella és Csendes Julianna ÁSZÉV (Ágazat és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi tantárgyak Versenye) 2018.03.06 Püspökladány szakmai területi forduló 50.
Balog Cintia 12.e szociális ágazat Bankus Ella és Csendes Julianna ÁSZÉV (Ágazat és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi tantárgyak Versenye) 2018.03.06 Püspökladány szakmai területi forduló 51.
Duró Dávid Lajos 12.e szociális ágazat Bankus Ella és Csendes Julianna ÁSZÉV (Ágazat és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi tantárgyak Versenye) 2018.03.06 Püspökladány szakmai területi forduló 53.
Somogyi Henriett 12.e szociális ágazat Bankus Ella és Csendes Julianna ÁSZÉV (Ágazat és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi tantárgyak Versenye) 2018.03.06 Püspökladány szakmai területi forduló 56.
Ujfalusi Erika 12.e szociális ágazat Bankus Ella és Csendes Julianna ÁSZÉV (Ágazat és Ágazaton kívüli Szakmai Érettségi tantárgyak Versenye) 2018.03.06 Püspökladány szakmai területi forduló 63.